Тиждень безпечного інтернету.
Моменти із заходів присвячених акції "16 Днів проти насилля".
Ознайомитись із планом проведення можна за посиланням.
Добірка корисних посилань:
Навіть образ неба зараз не даватиме дітям стійкості – для багатьох це джерело небезпеки. Будь ласка, зважайте на це, плануючи свої зустрічі з учнями.
Уявіть, що ви працюєте з дитиною з Харкова, яка сидить у бомбосховищі. Усі розмови про війну для неї зараз – додаткове травмування. Будь ласка, зважайте на це.
9.Дітям важливо почути: “Те, що ти пережив – жахлива трагедія, це жахливо й так шкода, що тобі довелося через це пройти. Я захоплююсь твоїми мужністю та силою. Попри таке горе, ти справляєшся, як справжній герой. Я дуже хочу тебе обійняти та захистити”.
Від початку повномасштабної збройної агресії росії проти України українці зіткнулися із безпрецедентним рівнем насильства, пов’язаного з війною. Якщо ви стали безпосереднім свідком насильства, негайно телефонуйте у поліцію за номером 102. Від цього залежить життя та здоров'я постраждалої особи.
Отримати консультацію щодо ситуації насильства, подальших кроків, а також контакти пунктів отримання допомоги можна за телефонами «гарячих ліній»:
https://pon.org.ua/novyny/9950-vseukrainska-akciia-16-dniv-proty-nasylstva.html
Збереження фізичного і психічного здоров`я під час дистанційного навчання
Психологічною службою ліцею спільно з представниками сектору ЮП Шепетівського районного відділу поліції було проведено профілактичні бесіди на правову тематику. Особливу увагу звернули на недопущення проявів булінгу, інших проявів насильства. Крім того, розповіли про роботу ювенальної превенції.
Рекомендації щодо організації онлайн навчання.